Sdílejte

aplikace dne ke stažení zdarma iconOpět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené.

 

 

Faux Browser

Brouzdáte na stránkách, o kterých by vaše přítelkyně, spolupracovník nebo rodiče neměli vědět, když najednou, nežádaná osoba vstoupí do místnosti. Nepropadejte panice. Po stisknutí domovského tlačítka se všechen obsah zavře a otevře se nové okno, jako kdyby se nic nestalo. Dokonce i multitasking zůstane čistý.

Faux Browser
Developer: HB Holding
Price: Free
  • Faux Browser Screenshot
  • Faux Browser Screenshot

OneDay

Papírové pásky přidělané na ledničce magnetem, na kterých jsme začerňovali dny, které zbývají do určité události, jsou pasé. Je tu doba chytrých telefonů. Proto si můžete vytvořit stylový odpočet v mobilu. Naplánujte událost, přidejte hezký obrázek, vytvořte připomínku a zařaďte do kategorie. Vše je hotovo během pár pikosekund a rázem budete mít přehled, kolik času vám zbývá do vybrané události. Tak co, už víte, kolik dní zbývá do konce školního roku?

RainFace

Aplikace pro Apple Watch, která vám vždy řekne, zda doma nebo v práci zmoknete či nikoliv. RainFace přidá možnost vytvořit Watch face, který bude kontrolovat vámi nastaveno polohu domova a místa práce a bude vám hlásit, jestli byste si měli vzít deštník. Díky aplikaci RainFace budete moci tyto údaje kontrolovat jediným pohledem na hodinky.

Smart Merge Pro

Zazvoní telefon. Hodíte oko na displej a vidíte, že vám volá Karel. „Hm, Karel, kterej kluk to jenom je? Ten pruďas z práce, nebo ten fajn kluk z plovárny?“ Abyste v kontaktech neměli nepořádek a vždy věděli, kdo vám volá, použijte aplikaci Smart Merge Pro. Ta vám vaše kontakty bude zálohovat, najde kontakty, které neobsahují telefonní číslo, email, nebo adresu. Umožní vám kontakty sloučit, odstranit jich několik najednou a jednoduše vám pomůže v adresáři udělat pořádek.

Quick Fit

Hoďte se do formy. Říká se, že letní těla jsou dělaná v zimě. Tak se do toho obujte s aplikací Quick Fit. Je prokázáno, že  sedmiminutová cvičení jsou skvělou cestu ke zlepšení fyzické kondice i vizuálně pevnějšímu tělu. Zkuste si naplánovat tréninky a držet se plánu. Nově i s cvičením „Quick Yoga“.

zdroj: bgr.com