Sdílejte

zajímavé aplikace dne iconMusemage je skvělým nástrojem pro tvorbu kvalitních videí s efekty a spoustou dalších vychytávek v reálném čase – bez čekání a v plném rozlišení. Aplikace posbírala spoustu ocenění po celém světě, byla oceněna Applem a navíc je zdarma.

Co vlastně dokáže při natáčení videa? Samozřejmostí je plně automatický režim pro videozáznam, Time-Lapse nebo snímání po jednotlivých fotografiích, kde je snadno nastavitelná rychlost snímkování. Velmi povedený je ale manuální režim, kde budete moci zasahovat do ostření, vyvážení bílé nebo nestavení hodnoty ISO.
Zajímavou funkcí je také „Blue Screen“ kdy se aplikace pokouší nahradit část videa snímkem nebo videem vašeho výběru. Perfektně také pracuje potlačení šumu při zhoršených světelných podmínkách a pětiosá digitální stabilizace, která bude redukovat drobné nechtěné pohyby vaší ruky.

Tato aplikace není jen specialistou na pořízení videa, ale zvládne i základní postprocesing. Spolehnout se na ni budete moci třeba při stříhání videí, skládání více videí k sobě nebo přidávání efektů po natočení. Poradí si i s přidáním podkresové hudby a dokáže vylepšit váš vzhled na kameře pomocí speciálního filtru, který vyhladí vaši pokožku a omladí ji.

Není divu, že aplikace se Musemage pyšní tolika oceněními, její funkčnost je jedním slovem skvělá. To že je zdarma ji pomáhá být tolik oblíbenou a v neposlední řadě musíme vyzdvihnout i její jednoduchost. Na ovládání si nemusíte nikterak vznikat, pár okamžiků po spuštění s ní budete umět a budou z vás mistři filmu.