Opět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené.Head Tilt Browser Face Scroll
Head Tilt Browser je jednoduchý webový prohlížeč, který umožňuje procházet webové stránky bez použití rukou, nakloněním hlavy.  Nakloněním hlavy vlevo nebo vpravo posunujete webovou stránku nahoru nebo dolů. Je to rychlé a snadné, nastavení podporuje všechny vaše oblíbené webové stránky včetně stránek PDF.

 

OceanTrack
OceanTrack je aplikace pro námořní navigaci pro systém iOS, která poskytuje čtení v reálném čase, provoz AIS a informace o lodích plujících v reálném čase ve všech oceánech a mořích.

‎OceanTrack
‎OceanTrack
Developer: Haversine Ltd
Price: Free+
 • ‎OceanTrack Screenshot
 • ‎OceanTrack Screenshot
 • ‎OceanTrack Screenshot
 • ‎OceanTrack Screenshot
 • ‎OceanTrack Screenshot
 • ‎OceanTrack Screenshot
 • ‎OceanTrack Screenshot
 • ‎OceanTrack Screenshot
 • ‎OceanTrack Screenshot
 • ‎OceanTrack Screenshot
 • ‎OceanTrack Screenshot

 

PlantDetect – Plant Identifier
PlantDetect je komplexní a přesná aplikace pro identifikaci rostlin. K identifikaci rostliny stačí pořídit fotografii rostliny a aplikace vám řekne o jakou rostlinu se jedná. Aplikace PlantDetect identifikuje tisíce rostlin, květin a stromů.

‎PlantDetect - Plant Identifier
‎PlantDetect - Plant Identifier
Developer: Giap Nguyen Ba
Price: 79,00 Kč+

 

Jdeš na pivo
Tato aplikace nesmí chybět v mobilu žádnému pivaři. Aplikace Jdeš na pivo slouží k vyhledávání těch nejlepších podniků přesně podle tvých preferencí. Ať už je pro tebe důležité kvalitní tankové pivo, dostupnost nebo cenová kategorie. Díky aplikaci Jdeš na pivo máš po ruce všechny dobré podniky, kde ti kvalitně načepují oblíbené značky Plzeňského prazdroje, jako je Pilsner Urquell, Kozel, Gambrinus, Birell a mnoho dalších. Kromě toho máš zaručený pravidelný přísun informací o aktuálně probíhajících novinkách a zajímavých pivních speciálech, na které můžeš pozvat přátele i známé. Nezapomeň si aplikaci zapnout vždy, když jdeš do města, aby ti neušel žádný dobrý podnik ani skvělý pivní speciál. Také při plánování výletů nezapomeň na návštěvu místního příjemného podniku či restaurace, kde čepují tvoje oblíbené pivo.

 

Sniper Arena: Online PvP Game
Vstupte do arény odstřelovačů, kde soutěžíte proti více než 500 000 odstřelovačů z celého světa. Vašim úkolem je během časového limitu zastřelit co nejvíce protivníků a umístit co nejlépe v žebříčku všech odstřelovačů, kteří s vámi zároveň odstřeluje v jedné aréně. Hra vyžaduje stabilní připojení k Internetu. Hra zahrnuje online zápasy v reálném čase s hráči po celém světě, sdílený server pro jakékoli mobilní zařízení a službu LIVE-CHAT.

Zdroj: appadvice.com