Sdílejte

zajímavé aplikace dne iconČasto se stává, že vám v ideálním záběru zaclání vedení, japonský turista nebo odpadkový koš. Posunout se o pár kroků už ale není možné, buď kvůli místu nebo kvůli kompozici, prostě už by to nebylo to pravé ořechové. S aplikací TouchRetouch vám už ale nějaký drobný zádrhel záběr nezkazí.

Aplikace TouchRetouch se postará o odstranění nežádoucích objektů z vašich fotografií. To, co nebudete na fotografii chtít, zabarvíte prstem a o zbytek se už postará aplikace sama. Automaticky vybraný objekt nahradí tak, aby záplata vypadala co nejlépe.

Bez obav už budete moci pořídit záběr, který bude hyzdit sloup vedení nebo na něm bude překážet špatně zaparkované auto. Aplikace si snadno poradí s nevyžádaným objektem. Lépe to dopadne, pokud je „nenáročné pozadí“. Pokud budete odstraňovat třeba odpadkový koš a budete ho nahrazovat pravidelnou trávou, výsledek je parádní, podobně dobře to dopadne třeba s lesem nebo oblohou.

Pokud se ale budete snažit odstranit nevyžádaný objekt před Gaudího stavbou, asi si s tím aplikace neporadí a výsledek až tak zdárný nebude. Koneckonců, s Gaudího omítkou  by si možná neporadil ani zručný grafik.

Aplikace sice stojí 1,99 €, ale je skvělou volbou pro ty, kteří se nechtějí ručně patlat s odstraňováním každé prkotiny a upřednostní zpoplatněnou pohodu před otravnou prací. Retušování jde aplikaci docela dobře a svou cenovku si rozhodně obhájí.

TouchRetouch
TouchRetouch
Developer: Adva-Soft
Price: 59,00 Kč
  • TouchRetouch Screenshot
  • TouchRetouch Screenshot
  • TouchRetouch Screenshot
  • TouchRetouch Screenshot
zdroj: adva-soft.com