Sdílejte

aplikace dne ke stažení zdarma iconOpět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené. 

 

Mango

Přehledná a chytře zpracovaná aplikace. Funguje na podobném principu jako WaterMinder, aplikace Mango je ale zaměřena na potraviny a jejich výživovou hodnotu. Po krátkém dotazníku se vám vypočítá, jaké složky potravy byste měli do svého těla dostávat, abyste dosáhli svého vysněného váhového gólu. Pokud si budete poctivě zaznamenávat každé jídlo, určitě to půjde skoro samo.

My Things

Každý máme své sny, cíle, přání a nápady. Abychom je nezapomněli těsně po vymyšlení a byli jsme schopni je dotáhnout do konce a zrealizovat, občas to chce si je někam poznamenat. Proto je tu aplikace My Things. Poznamenejte si prostě „své věci“, roztřiďte je do seznamů a přestaňte se ochuzovat o vaše skvělé myšlenky a plány.

iPhone Screenshot 1

Aplikaci My Things můžete stáhnout zdarma pomocí tohoto rychlého odkazu.

Epica 2 Pro

Pokud chcete své fotografie zajímavou formou obohatit a máte už dost kýčovitých filtrů, saturace, vinětace a podobných profláklých vylepšení, zkuste sáhnout po aplikaci Epica 2 Pro. Ta přidá do vašich fotografií zvláštní doplňky. Staňte se třeba filmovými superhrdiny nebo zařiďte, aby vám magie přímo sršela z prstů.

Epica 2 Pro – coolest camera
Epica 2 Pro – coolest camera
  • Epica 2 Pro – coolest camera Screenshot
  • Epica 2 Pro – coolest camera Screenshot
  • Epica 2 Pro – coolest camera Screenshot
  • Epica 2 Pro – coolest camera Screenshot
  • Epica 2 Pro – coolest camera Screenshot

Quick Fit

Hoďte se do formy. Říká se, že letní těla jsou dělaná v zimě. Tak se do toho obujte s aplikací Quick Fit. Je prokázáno, že  sedmiminutová cvičení jsou skvělou cestu ke zlepšení fyzické kondice i vizuálně pevnějšímu tělu. Zkuste si naplánovat tréninky a držet se plánu. Nově i s cvičením „Quick Yoga“.

iPhone Screenshot 1

Aplikaci Quick Fit můžete stáhnout zdarma pomocí tohoto rychlého odkazu.

Coyn

Kontrolujte své příjmy a výdaje ve stylové aplikaci Coyn. Tato aplikace vám poslouží jako užitečný hlídač stavu vaší peněženky. Už se vám nestane, že byste neměli na zaplacení nákupu, nevěděli, zda můžete své ženě ten topík ještě koupit, nebo ne a nebo nevěděli, kolik peněz ještě máte k dispozici na nákup sektu. Zda to bude Moët, nebo rybízové víno za pár šupů. Od teď už budete mít vždy přehled o tom, kolik toho ještě můžete roztočit.

Coyn
Coyn
Developer: Revodea
Price: Free+
  • Coyn Screenshot
  • Coyn Screenshot
  • Coyn Screenshot
  • Coyn Screenshot
  • Coyn Screenshot
zdroj: bgr.com


Chcete podpořit autora článku nebo magazín AppleNovinky.cz?

Nově máte možnost libovolného a dobrovolného finančního příspěvku prostřednictvím PayPal, kryptoměn Bitcoin a Litecoin.