Vsadím se, že o aplikaci Enlight už jste někdy slyšeli. Stala se jednou z oceněných aplikací Apple Desigh Award, objevila se v balíku Shoot Your Style a psali jsme o ní jako o naší oblíbené fotoaplikaci. Nyní vývojáři z Lightricks, kteří stojí za Enlightem, přinášejí Enlight Videoleap. 

Jedná se o velmi pokročilý a přitom jednoduchý videoeditor. Pokud jste si oblíbili práci s aplikací Clips od Applu, budete milovat i Videoleap. Nabídne ale vyspělejší funkce, širokoúhlé video a propracovanější efekty. Nicméně vzhled i ovládání apikace je podobně jednoduché.

Třeba o takové funkci mixování dvou videí se zatím Applácké appce Clips ani nezdá. Pokud byste se ale ve Videoleapu chtěli pustit do pokročilejších úprav, narazíte na zádrhel. Aplikace vám neumožní přidat více vrstev. Jedná se o placenou funkci. Stejně tak jako další rozšíření jsou pouze součástí Pro Verze. Tu můžete platit buď měsíčně, ročně nebo ji vyřídit jednorázovám poplatkem 1 190,-.

To sice není málo, nicméně aplikace Enlightu jsou statndardně placené a jejich kvalita tomu odpovídá. Jestli hledáte jednoduchý na ovládání, ale funkčně velmi vyspělý editor videí, zkuste Enlight Videoleap. Za vyzkoušení určitě stojí. Pokud vám sedne, můžete si zaplatit jeho plnou verzi.

The app was not found in the store. :-(