Pokud si užíváte v městských podnicích, kinech, kavárnách nebo restauracích, máme pro vás skvělou cestu, jak ušetřit pár korun. S aplikací Cool Ticket získáte vstupenky zdarma, spousty slev a další výhody.Aplikace Cool Ticket je skvělým místem pro ušetření pár korun na vstupech, jídle nebo pití. Vezme vás díky svým nabídkách do podniků, které možná neznáte a doporučí vám to, co stojí za ochutnání.

Cool Ticket vám bude nabízet akční kupony ve vašem okolí. Některé opravdu překvapí. „Kofola zdarma“, „Sleva na PopCorn“ nebo „Kafe 1+1“ jsou skvělými lákadly do podniků. Vy si vyberete akci, která se vám líbí a přidáte si ji do svých cenin, které pak můžete použít i offline. Obsluha vám po použití akce pouze odtrhne virtuální lístek přejetím po displeji, který vaše sleva má.

Aplikace po vás bude chtít přístup k polohovým údajům a možnost zasílat vám oznámení. Díky těmto informacím budete vždy vědět, když se ve vašem okolí objeví zajímavá nabídka. Zároveň vám nabídne možnost zúčastnit se soutěží o vstupy nebo produkty zdarma.

Apple Cool Ticket je skvělou cestou, jak si užívat život levněji a objevit nová místa.

‎Cool Ticket
‎Cool Ticket
Price: Free
zdroj: coolticket.co