Gigantický výkon současných telefonů umožňuje rozeběhnout na telefonech hry, které dříve sotva běhaly na počítačích. Akční střílečky, dobrodružné hry nebo graficky propracovaná díla jsou fajn. Co si ale zahrát takovou tu “záchodovou oddychovku”? Zkrátka hru, kterou si můžete zahrát při návštěvě toalety, zkrátit si jí čekání ve frontě na poště nebo cestu městskou hromadnou dopravou. Taková hra musí být svižná, rychlá a ideálně taková, abyste se do ní nezahráli příliš moc a nepřejeli zastávku. 

Právě taková je hra infinte golf. Krátká hra, kterou můžete neustále dokola opakovat. Vaším cílem je dostat míček do jamky. Ta se ale nechází za kopečky, vodními jezírky nebo nad nimi třeba létá pták, který vám míček sezobne, když se do něj trefíte. Vaším úkolem tak je, dostat míček na dvě rány právě do jamky a zvládnout to tak, abyste se vypořádali se všemi překážkami.

Když se vám to povede na první ránu, získáváte vyšší skóre. Jinak je to za každou úspěšnou jamku bod. Když se vám to nepovede, hra končí. Možností je zhlédnout reklamu a za ní dostanete další pokus. Pokud ale budete hrát třeba v metru, bez připojení k internetu tuto možnost nedostanete.

Infinite golf se hraje na co nejvyšší skóre. Při hře odemykáte nové míčky, kterými pak můžete nahradit původní golfový míček a hrát třeba se vzorem basketbalového, tenisového nebo kulečníkové koule. Vlastnosti míčku se ale nijak nemění, takže hra je stále stejná. Je ale velmi zábavná a dokáže zkrátit dlouhou chvíli. Majitele iPhonů 7 a novějších navíc ocení hapticou odezvu, která se dostaví po každém dopadu míčku. 

Tato jednoduchá hra je velmi milým společníkem na cesty, do čekárny u doktora nebo třeba na záchod. Zabaví a přitom vás nezdrží dlouho. Navíc je zdarma. Smířit se musíme s občasnou reklamou, která ale při vypnutí připojení k síti zmizí a hra je krásně čistá. 

[appbox appstore id1321399324]