Apple dnes vydal iOS 12 beta 3 pro registrované vývojáře. Pojďme se blíže podívat na představené novinky v této verzi systému. Veškeré novinky mohou a také nemusí být obsaženy ve finální verzi iOS 12 pro širokou veřejnost.Mapy – Nový design Map se rozvinul v oblasti San Francisco Bay na zařízeních s nejnovější verzí systému iOS 12 beta.

Hlasové poznámky – aplikace Hlasové poznámky má aktualizované rozhraní pro iPad.

Sdílení mé polohy – podrobnosti o sdílení polohy byly přesunuty z části Ochrana osobních údajů v aplikaci Nastavení na nové významnější místo v profilu uživatele v bezprostřední blízkosti nastavení iCloud. 

Oznámení iPad– Možnost vymazat všech upozornění na iPadu při dlouhém stisknutí tlačítka X v horní části seznamu upozornění.

Fotky – Seznam typů médií v sekci alba v aplikaci Fotky byl vyčištěn a již není uveden seznam kategorií, pokud nemáte žádné fotky tohoto typu. Pokud například nemáte časově omezené fotografie, časový interval média není uveden v seznamu. 

Haptická odezva – Na zařízeních s tlačítkem Home a haptickou zpětnou odezvou Domácí tlačítko nezačne bzučet při každém odemknutí iPhone. To bylo problémem na iPhonu 6s a iPhonu 7. 

Zdroj: macrumors.com