Existuje hned několik společností, které nabízí vlastní iPhony a Apple Watch se speciálním designem. Většinou však nejde o zařízení pro běžné smrtelníky, neboť ceny produktů nejsou zrovna nízké. Zařízení mají díky exotickému vzhledu jedinečný vzhled, jehož ocení skuteční nadšenci.S exkluzivními chytrými hodinkami nyní přišla společnost Aurum Edition. Apple Watch nesou název Monarch Counsel a jsou pokryté 24karátovým zlatem s květinovým vzorem. Zlato má tloušťku mikronů, tudíž je dostatečně odolné a neopotřebuje se.

Monarch Counsel jsou 44mm hodinky čtvrté série. Cena má být o to vyšší, jelikož jde o ruční, precizní práci. Pokud jde o funkčnost, ta byla zachována. Monarch Couser mají velký displej a čtyři snímače pro měření tepové frekvence na zadní straně. Digitální koruna funguje rovněž spolehlivě.

Zlaté Apple Watch budou mít luxusní pásek z modré, žraločí kůže a součást balení bude nádherná, dřevěná krabička, ve které budou hodinky dodávány. Předpokládaná cena celého balení je 2 200 dolarů. Pokud jste fanoušky exotického vzhledu Apple produktů, Aurum Edition tvoří iPhony a Apple Watch ve více variantách, například v platinové.