Opět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené.Convertible: Unit Converter
Convertible je převodník jednotek délky, hmotnosti, plochy, 161 měn včetně Bitcoinu, Energie, Teplota, Tlak a další řadu nestandardních jednotek.

 

Live stream apps & games
S aplikací Live stream můžete streamovat obrazovku vašeho iPhonu, když třeba právě hrajete nějakou hru nebo když natáčíte výukové video k nějaké aplikaci. U vašeho streamovaného videa pak můžete číst komentáře nebo chatovat přímo s diváky. Tato aplikace je výkonná s mnoha funkcemi a pro každého velmi snadná.

Live stream apps & games
Live stream apps & games
Developer: PQMobile
Price: Free
  • Live stream apps & games Screenshot
  • Live stream apps & games Screenshot
  • Live stream apps & games Screenshot
  • Live stream apps & games Screenshot

 

Blur – Create Beautiful Wallpapers
Pomocí aplikace Blur si z vašich fotografií můžete vytvořit úžasné osobní tapety. Vaše vytvořené tapety můžete sdílet pomocí Facebooku, Twitteru, e-mailu, iMessages a AirDropu.

 

Merge Videos – Compilation
Tato aplikace je skvělá pro vytváření příběhů, zejména pokud jste si nahráli více videí. S pomocí této aplikace můžete sloučit všechna vaše videa pouze do jednoho videa. Videozáznamy na výšku a na šířku lze ve stejném videu kombinovat. Po importu všech vašich videí můžete také uspořádat jejich pořadí, tak jak chcete aby šla za sebou. Tato aplikace je velmi jednoduchá a skvělá pro začátečníky.

 

Relax Melodies: Sleep Sounds
Ne každý má rád tytéž zvuky, které mu pomohou usnout a proto je zde aplikace Relax Melodies: Sleep Sounds. V této aplikaci můžete vytvářet vlastní kombinaci z mnoha zvuků a melodií, tak aby vyhovovaly přímo vám. Vybrat si můžete ze zvuků přírody až po zvuky spotřebičů, od hudby až po městské zvuky. Pro každý zvuk si můžete nastavit hlasitost, tak aby jste vytvořili ideální efekt. Aplikaci můžete využít jako hodiny na vašem nočním stolku, upozornění kdy máte jít spát, vytvářet budíky a časovače.

Zdroj: appadvice.com