keynote_iconJiž dnes spatří světlo světa nové jablečné zařízení. Pokud jste také milovníci nakousnutého jablka, stejně jako my v redakci, určitě budete sledovat zítřejší Mac keynote. Přinášíme Vám návod, jak sledovat zítřejší keynote buďto z iZařízení, Windows nebo Androidu.

Reklama

Sledování keynote na některém z Apple produktů

Pokud máte některé ze zařízení samotného Applu, můžete sledovat keynote bez nějakého omezení. Stačí si v Safari otevřít stránky Applu v čas, kdy má zrovna živý přenos začít a pohodlně se usadit.

MacBook Pro icon Applenovinky

Sledování keynote na Androidu

Pokud doma žádné jablíčko nemáte, ale za to dáváte přednost konkurenčnímu Androidu, i tak si můžete keynote užít. Stačí si pouze nastudovat tento návod.

android náhled tim cook keynote

Sledování keynote na Windows 10

Apple už potřetí umožnil sledovat některou z jeho konferencí i na konkurenčním Microsoftu. Zapotřebí je ovšem úplně nejnovější verze, tedy Windows 10 a jeho primární prohlížeč Microsoft Edge. Keynote tak můžete sledovat přímo na stránkách Applu v době, kdy má přímí přenos začít.

Microsoft_logo.svg

Sledování keynote na Windows 8.1 a starší

Pokud jste zastánci Windowsu, nemusíte se ničeho bát – i vy totiž můžete sledovat keynote. Stačí si pouze nastudovat tento návod.

windows tim cook keynote vlc media nahled