Podle průzkumu v pobočkách iSTYLE, dochází v poslední době k reklamacím Apple AirPods z důvodu nízké hlasitosti. Podle informací tak uživatelé byli ze začátku s novým zařízením naprosto spokojení ale po krátké době přišli na to, že sluchátka z neznámého důvodu slábnou a nemají tak vysokou hlasitost jak by měly sluchátka AirPods mít. Apple se zatím k problému veřejně nevyjádřil ale věříme že v blízké době nám firma zveřejní více informací.

Reklama

Tento problém se ukázal i u nás v redakci a zatím nejsou známé žádné příčiny. Pokud tedy máte stejný problém tak sluchátka okamžitě reklamujte!

Předchozí článekNávod – Jak zakázat hodnocení aplikací v iOS 11
Další článekKniha popisující tajnou historii iPhone
blank
Firmě Apple se věnuji už od svého mládí a vždy jsem chtěl dělat něco více než jen drahé výrobky kupovat. Před nějakým časem jsem dostal nabídku dělat Redaktora na Applenovinky.cz, kde píšu dodnes. Máme skvělý kolektiv a pořádáme mnoho společenských akcí, které v pořádné redakci nesmí chybět! :) Narodil jsem se ve Znojmě, kde přebývám dodnes je mi 18 let a studuji gastronomii a jsem bývalý reprezentant a hráč 1 ligy kuželek