Sdílejte

Ještě dva roky zpět bylo 4K rozlišení „něco“ více a lidé ho vnímali spíše jako něco, co potřebují grafici. V současné době se ovšem už pomalu jedná o standart a většina domácností přechází na 4K rozlišení i se svými televizory a pomalu tak opouští od Full HD.Na to samozřejmě musel zareagovat i Apple a podle několika informací už pracuje na Apple TV 5. generace, které bude 4K podporovat. V tuto chvíli je toto téma spíše čerstvé, ovšem už nyní se na internetu objevuje několik informací a úniků, jenž tento fakt potvrzují. Jedním z nich je i trojice fotografií v tomto článku. Jeden z vývojářů se totiž podíval do hloubky tvOS a opravdu zde takové rozlišení našel.

Už jen selský rozum napoví, že Apple musí na Apple TV 5. generace pracovat. Tato krabička je primárně určená ke sdílení fotek či videí, které probíhá pomocí AirPlay. Jelikož je už spousta z iPhonů vybavená 4K kamerou, Apple nebude zbytečně ztrácet čas.

Zdroj: 9to5mac.com


Chcete podpořit autora článku nebo magazín AppleNovinky.cz?

Nově máte možnost libovolného a dobrovolného finančního příspěvku prostřednictvím PayPal, kryptoměn Bitcoin a Litecoin.
Sdílejte
Předchozí článekUkázka iPhonu 8 v odolném krytu od UAG
Další článekZnáme datum představení nového iPhonu!
blank
Má rád cestování, dobrý čaj a cyklistiku. Nebaví ho válet se na pláži nebo u bazénu, ale radši objevuje nová místa a zkouší nové věci. Nepodlehne dobrému jídlu, především tomu zahraničnímu.