Sdílejte

Opět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené. 

 

InstaWeb

Safari jde poměrně dobře rozšiřovat. Pomocí doinstalovávání aplikací můžete přidávat více, či méně užitečné doplňky. Tak třeba aplikace InstaWeb je praktické rozšíření, fungující jako čtečka, která dokáže ukládat webové stránky do offline režimu ve formátu PDF. Ty se dají snadno sdílet a díky rozšířenosti tohoto formátu budou stránky čitelné napříč mobilními platformami.

Life Hacks

Člověk je od přírody lenivý. Asi se jen těžko budete nutit k něčemu, co vám přijde zbytečné, zdlouhavé, otravné nebo jinak iritující. Proč si ale věci nezlehčit pomocí vychytávek, které za vás vymyslel už někdo jiný? Vyberte si z kategorii, kterou byste si rádi usnadnili a najděte si vychytávky právě pro vás. Aplikace Life Hacks jich má v rukávu hromadu.

System Activity Monitor

Pokud chcete mít přehled o tom, co se děje pod kapotou vašeho iZařízení, neměli byste přehlédnout, že je aplikace System Activity Monitor dnes zdarma. Využití grafiky, procesoru, paměti a mnoho dalšího naleznete v jediné aplikaci.

Audio Notebook

Nebuďte zpáteční, usnadněte si přednášky ve škole, uložte své myšlenky, nebo pořiďte záznam toho, co vám slibuje přítel, když se vám omlouvá. Používejte Audio Notebook. Tato aplikace nabízí velmi intuitivní organizaci, třídění nahrávek dle vámi stanovených barev, zrychlené přehrávání, sdílení pořízených hlasových záznamů a mnoho dalšího.

Iconia

Cestování do cizích zemí je nyní běžnou záležitostí. Většina z nás ovládá anglický, ruský nebo německý jazyk. Co si ale počnete, když se budete chystat do Portugalska? Naučíte se celý mluvník zpaměti? To asi ne. Raději si stáhněte aplikaci Iconia. Ta vám umožní komunikovat s lidmi, i když s nimi nesdílíte žádný společný jazyk. Probíhá to pomocí jednoduchých obrázků, kterým porozumí úplně každý. Jsou roztříděny do kategorií a tak vždy rychle najdete to, co potřebujete.

Cool Fonts Keyboard

Ukažte všem, jaký styl opravdu zastáváte. Díky Aplikaci Cool Fonts Keyboard budete moci používat speciální fonty kdekoliv a uvidí je i lidé, kteří neužívají aplikaci. Dále si s touto appkou budete moci vyhrát se samotným nastavením vzhledu klávesnice. Vybrat si budete moci třeba z hromady pozadí, které můžete mít za písmenky klávesnice.

zdroj: appadvice.com, bgr.com