Apple začal oficiálně prodávat HomePod – pátek 9.2.2018, přesně od tohoto termínu je dostupný i v Apple Store obchodech. Předobjednávky byly možné prostřednictvím oficiálního internetového obchodu Applu a aplikace Apple Store pro iPhone a iPad ve Spojených státech, Austrálii a Velké Británii.

Reklama

HomePod je k dispozici v černé a bílé variantě za 349 dolarů ve Spojených státech, 499 dolarů v Austrálii a 319 liber ve Velké Británii.

Domovské stránky pro objednávky na internetovém obchodě Apple:

• Spojené státy
• Austrálie
• Velká Británie

Rozšíření do dalších zemí zatím není známé, protože Apple pouze uvedl, že „brzy“ se dočkají HomePodu i zákazníci v Německu a Francii. Informace o dostupnosti HomePodu v ČR a SK, zatím nikdo oficiálně nezveřejnil.

Můžeme vás však ujistit, že ve spolupráci s našim partnerem iSTYLE.cz – Apple Premium Reseller, opět natočíme unboxing (rozbalení) HomePodu na území ČR, kde nebude o pár hodin později chybět ani recenze.

Nejnovější poznatky o HomePodu můžete sledovat v oddělené kategorii a zároveň byl produkt přidán i do hlavního menu na našem magazínu AppleNovinky.cz.

Poslechněte si speciálně vytvořené playlisty pro HomePod na Apple Music a Spotify.

Přehrávat můžete buď pomocí Apple Music a nebo Spotify (nastavení přes AirPlay). Písničky navíc můžete znát např. z představení nových produktů a podkresů před začátkem každého eventu.

Apple Music je pro HomePod rovnou přístupný i přes Siri, ale v případě Spotify budete muset využít nastavení výstupu přes AirPlay, aby HomePod přehrál tyto skladby.