Ukrajinští vývojáři Readdle dnes vydali významnou aktualizaci aplikace PDF Expert pro iOS. Aktualizace přináší skutečný zážitek z knih s dvoustránkovým zobrazením, který je vynikající pro čtení časopisů nebo dvojjazyčných knih.Nyní můžete přidat dokumenty, které máte uloženy v iCloudu do sekce Oblíbené, kde je snadněji najdete. Pohodlně je pro tyto vaše soubory k dispozici nové zobrazení miniatur, takže můžete vidět okamžitý náhled bez nutnosti otevření souboru.

Díky rozšířené správě souborů v iCloudu mohou uživatelé přetahovat soubory v rámci svého cloudového úložiště do jiné služby. Jako například nyní můžete přesunout prezentaci školních projektů, na kterých jste pracovali, z vašeho účtu Disk Google do Dropboxu. Nyní ale PDF Expert umožňuje přesunout soubory z iCloudu do lokální složky přímo ve vašem zařízení.

PDF Expert pro počítače Mac také získává dnes pěknou malou aktualizaci, nyní je ve verzi 2.3.2 a přináší pokročilé odstranění čísel stránek a možnosti konverze PDF. PDF Expert pro iOS je zdarma ke stažení z App Store s volitelnou placenou aktualizací, která umožňuje odemknout funkce, jako je například možnost editace stávajícího textu ve formátu PDF, nahrazení obrázků a skrytí citlivých dat. Pomocí aplikace PDF Expert můžete elegantně a jednoduše číst, zvýrazňovat, podepisovat PDF soubory na vašem iPhone, iPad a Mac.

‎PDF Expert 7: PDF Editor
‎PDF Expert 7: PDF Editor
Developer: Readdle Inc.
Price: Free+
Zdroj: idownloadblog.com