Pro fanoušky strategických her máme dobrou zprávu. Steam si po omezenou dobu připravil výraznou slevu na různé tituly populární hry SID MEIER’S CIVILIZATION.Využít můžete Gold edice, díky které získáte přístup k mnoha z balíčků. Ta je rovněž nyní se slevou 74%. Cenovka se tak zastavila na necelých 33 eurech. Kupovat a stahovat hru můžete přímo na Steamu.

Co o hře říká Steam:
„Civilization, kterou původně vytvořil legendární herní designér Sid Meier, je tahová strategie, ve které se pokoušíte vybudovat říši, která ustojí zkoušku času. Prozkoumejte novou krajinu, zkoumejte technologie, porážejte nepřátele a utkejte se tváří v tvář s těmi nejslavnějšími vůdci v dějinách, zatímco se snažíte vytvořit tu nejlepší civilizaci, jakou svět kdy poznal.

Civilization VI nabízí nové způsoby interakce se světem: města se nyní fyzicky rozšiřují na mapě, aktivní výzkum na poli technologie a kultury odemyká nový potenciál a soutěžící vůdci budou sledovat své vlastní cíle podle svých historických rysů, zatímco vy budete závodit o to, kdo jako první dosáhne jednoho z pěti způsobů vítězství v této hře.

Sid Meier’s Civilization VI: Gold Edition je dokonalým vstupním bodem pro každého PC hráče, který ještě nezažil návykovou hratelnost, díky které se z Civilization stala jedna z nejlepších herních sérií všech dob. Gold Edition obsahuje hru Sid Meier’s Civilization VI, šest balíčků DLC a rozšíření Rise and Fall.“