Opět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené.Top Contacts – Contact Manager
Top Contacts je pokročilý správce kontaktů, který do známého seznamu kontaktů přidává výkonné funkce CRM. Už nemusíte synchronizovat více aplikací. Protokolovat všechny relevantní informace, události, úkoly a soubory pro každý kontakt přímo v aplikaci. Díky vestavěnému kalendáři a seznamu úkolů můžete plánovat a sledovat všechny aktivity vašeho seznamu kontaktů, zatímco veškerá vaše cenná data jsou synchronizována mezi zařízeními prostřednictvím iCloud.

 

Tadaa SLR
Tadaa SLR provádí několik výkonných funkcí pro úpravu fotografií. Na fotografii označíte místo na kterém potřebujete změnit stupeň clony, zvýraznění a lesk a rozsah efektu rozostření je možné upravit pomocí posuvníků. K dispozici jsou také kruhové, lineární a úplné rozostření.

The app was not found in the store. :-(

 

VisualX Photo Editor & Effects
VisualX Photo Editor je vysoce výkonný software pro úpravu fotografií, který vám pomůže z vašich průměrných fotografie během pouhých okamžiků vytvořit vynikající fotografie. VisualX má mnoho efektů a nástrojů jako například oříznutí, stříkající vodu, otáčení, kreslení, nálepky, emotikony, přidávání textu, přidání filtrů a pak takto upravené fotografie můžete exportovat v plné velikosti nebo sdílet na sociálních sítích.

The app was not found in the store. :-(

 

Simple Audio Recorder
Simple Audio Recorder je jednoduchá a snadno použitelná aplikace pro záznam zvuku nebo hlasu. Při nahrávání můžete vytvořit zvukové štítky, které vám pomohou se rychle vrátit zpět do požadovaného bodu, nebo rozdělit zvukový záznam na tematickou část. Pokud je záznam aktivní, můžete zvukové štítky vytvořit kliknutím na jedno z tlačítek hlasitosti. Tato funkce funguje také, když je obrazovka vypnutá.

The app was not found in the store. :-(

 

HD Funny Wallpapers Pro
HD Funny Tapety Pro vám přináší denní dávku smíchu s nejzábavnější obrázky na planetě. Vyberte si z tisíců nejzábavnějších tapet ve třech různých kategoriích populárních, náhodných a nových. Pošlete obrázky, které chcete, a pobavte své přátele a rodinu.

The app was not found in the store. :-(

Zdroj: appadvice.com