Sluchátka AirPods Max nabízejí přibližně 20 hodin času poslechu nebo hovoru na jedno nabití, když máte zapnuté aktivní potlačení šumu a prostorový zvuk. Během používání uslyšíte tón, když je kapacita baterie ‌‌AirPods Max‌ 10%, a druhý tón těsně před vybitím.Jak zkontrolovat stav nabití AirPods Max

Možnost 1:

  • Stavová kontrolka na pravém sluchátku ukazuje stav nabití AirPods Max‌.
  • Pokud stisknete tlačítko pro ovládání šumu, když jsou vaše ‌AirPods Max‌ připojeny k napájení, stavová kontrolka se rozsvítí zeleně, pokud zbývá více než 95 procent, nebo oranžově, pokud zbývá méně než 95 procent.
  • Pokud stisknete tlačítko pro ovládání šumu, když ‌AirPods Max nejsou připojeny k napájení, stavové světlo se rozsvítí zeleně, pokud zbývá více než 15 procent, nebo oranžově, pokud zbývá méně než 15 procent.

Možnost 2:

Stav nabití ‌‌AirPods Max‌‌ můžete zkontrolovat také pomocí widgetu Baterie v zobrazení ‌‌dnes‌, ke kterému se dostanete přejetím prstem doprava na zamčené obrazovce nebo na první obrazovce aplikací na domovské obrazovce. Pokud se vám widget nezobrazuje, můžete jej přidat ručně:

  • Přejděte do zobrazení Dnes, přejděte do dolní části sloupce widgetů a stiskněte tlačítko Upravit.
  • Klepněte na zelené tlačítko plus v seznamu vedle Baterie a klepněte na Hotovo v pravém horním rohu obrazovky.