Apple oznámil keynote „Let Loose“, kde pravděpodobně společnost představí nové iPady. V dnešním článku si ukážeme, kde všude ji můžete sledovat a také datum, kdy se bude konat.Webové stránky Apple Events

Na webu Apple Events můžete událost sledovat živě na Macu, iPhonu, ‌iPadu‌, PC nebo jakémkoli jiném zařízení s webovým prohlížečem. Web Apple Events funguje v Safari, Chrome, Firefox a dalších hlavních prohlížečích. Stačí přejít na www.apple.com/apple-events/ pomocí webového prohlížeče.

YouTube

Apple také plánuje streamovat událost živě na YouTube, což je možná nejjednodušší a nejefektivnější způsob sledování, protože živé vysílání na YouTube lze sledovat na každé platformě, kde je YouTube k dispozici, což jsou téměř všechny, od chytrých telefonů a tabletů až po konzole a chytré televizory. Apple zveřejnil zástupné video, kde si můžete nastavit připomenutí.

Aplikace Apple TV

V den události bude k dispozici v aplikaci Apple TV speciální sekce věnovaná živému přenosu, který lze sledovat na jakémkoli zařízení, kde je dostupná aplikace ‌Apple TV‌. Patří sem ‌Apple TV‌, iPhony, iPady a Macy a také vybrané chytré televize, streamovací zařízení a herní konzole. Apple zatím neaktualizoval aplikaci ‌Apple TV‌ novou sekcí, ale brzy by měla být přidána.

Kdy sledovat keynote

Keynote „Let Loose“ společnosti Apple se bude konat v úterý 7. května v 16:00 hodin.