apple_logo_mask__1440x1440_by_shraknerApple se včera zúčastnil veřejné pocty zesnulému boxerovi Muhammad Ali, který zemřel 3. června ve věku 74 let. Úvodní strana tak nyní zobrazuje černo-bílou fotografii nejlepšího boxera s krátkou citací, která v překladu znamená, Muž, který nemá žádný představivost, nemá ani žádné křídla.“.

Muhammad Ali začal boxovat ve 12 letech poté, co mu bylo ukradeno kolo. Během svých studií na střední škole vyhrál 100 ze 108 zápasů a dvě mistrovství Amatérské atletické unie. Na letních olympijských hrách v Římě získal zlatou olympijskou medaili v polotěžké váze. Jeho přezdívka „Největší“ s ním odešla do penze. V roce 1999 byl časopisem Sports Illustrated korunován na „Sportovce století“.

Zdroj: Appleinsider.com, wiki.org