Sdílejte

Kanex, jež je výrobcem periferií pro Apple zařízení představil tři nové produkty, které mají podporu Thunderbolt 3. Tyto nové produkty budou jistě zajímat především majitele nových MacBooků Pro, které obsahují právě konektory Thuderbolt 3.

Jaké novinky tedy Kanex v Las Vegas představil? Na to se podívejte níže. Konkrétně se jedná o tři produkty.

Thunderbolt 3 cestovní dokovací stanice pro MacBook Pro

Nejzajímavější položkou ze tří oznámených výrobků je bezesporu Kanex je Thunderbolt 3 cestovní dokovací stanice. Dokovací stanice obsahuje dva HDMI porty, gigabitový Ethernet port, USB port a USB-C port pro nabíjení.

Thunderbolt 3 – 3 eSATA + USB 3.0 adaptér

Tento adaptér by měl vyřešit vaše problémy, které se mohou týkat konektivity nového MacBooku Pro. S tímto adaptérem jednoduše připojíte MacBook k eSATA rozhraní.

 

Thunderbolt 3 (40Gbps) USB-C Kabel

Kanex Thunderbolt 3 kabel je dodáván ve dvou délkách. Kabel podporuje až 40Gbps propustnost a poskytuje až 100W dodávku elektrické energie pro nabíjení připojených zařízení. Je tedy možné tímto kabelem nabíjet i nový MacBook Pro.

Zdroj: 9to5mac.com
Sdílejte
Předchozí článekNavštivte Apple Museum pohodlně!
Další článekAplikace dne ke stažení zdarma
Milovník Apple produktů, vyznavač všeho okolo Applu. Dále má rád dobré jídlo, především to italské. Rád fotí, cestuje a pomáhá lidem s produkty Apple. Někteří o něm říkají, že má místo mozku nakousnuté jablko. Zajímá se o techniku, fyziku i chemii.