Opět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené. 

 

AR Ruler & Tape Measure

Další AR aplikací, která přibyla do App Store a rozšiřuje tak nabídku Augmented reality apps appek je AR Ruler. Tato aplikace dokáže měřit vzálenost pomocí kamery. Pravda, zatím má měření hodně much a není příliš přesné, ale nápad je to dobrý a s dalšími aktualizacemi se snad bude situace jen a jen zlepšovat!

AR Ruler & Tape Measure
AR Ruler & Tape Measure
Developer: Linebreak LLC
Price: 25,00 Kč
  • AR Ruler & Tape Measure Screenshot
  • AR Ruler & Tape Measure Screenshot
  • AR Ruler & Tape Measure Screenshot
  • AR Ruler & Tape Measure Screenshot
  • AR Ruler & Tape Measure Screenshot

Find My Bike

Pokud jezdíte do práce nebo do školy na kole, určitě ho necháváte ve veřejných kolostavech. Najít ale pak to své někdy nemusí být uplně snadné. Aplikace Find My Bike vám s jeho nalezením může docela dobře pomoci. Uložte si fotografii, kdy jste ho nechali a zaznamenejte přesnou polohu, kdy ho hledat. V Čechách budete s touto aplikací možná vypadat podivně, ale až někdy zabloudíte do Kodaně nebo Amsterdamu, jistě ji oceníte!

Stickman Downhill

Hry s přídomkem Stickman vždy přinášejí jednoduchou grafiku a ani Stickman Downhill není výjimkou. Vrhněte se z kopce na motorce a čelte nástrahám, které na vás kopec chystá. Vylepšujte své vozidlo i Stickmana a jeho výbavu a trhejte rekordy na tratích.

Minibudget

Když si myslíte, že máte v peněžence balík peněz, ale není to tak docela pravda, může to způsobit docela nepříjemné chvilky. Třeba při placení romantické večeře za vaši drahou polovičku. Aby se takové situace nastávaly, aplikace Minibudget bude hlídat váš aktuální stav peněženky. Zaznamenávejte si poctivě do Minibudget, kolik korun jste kde nechali a vyvarujte se podobným situacím. Budete tak mít přehled o vašich penězích a nic vás nepřekvapí.

Ztickers

Kdo by nemiloval Zombíky? Tak si je stáhněte jako doplněk pro iMessage. Blížící se Halloween si vyloženě říka o to, abyste si tento balík samolepek stáhli a obohatili s ním své zprávy.
‎Ztickers
‎Ztickers
Developer: Coconut Peel, LLC
Price: Free
zdroj: bgr.com