Sdílejte

Snímač otisku prstu pravděpodobně zůstane umístěn na zadní straně každého zařízení, stejně jako současné modely Galaxy S8 a Galaxy S8 +. Skenování otisků prstů je jednou ze tří biometrických možností pro odemčení Galaxy S8 i se skenováním duhovky a rozpoznání obličeje. Společnost Samsung říká, že všechna tři řešení poskytují nepřetržitou bezpečnostní ochranu.Systém rozpoznávání obličeje společnosti Samsung je nepochybně méně bezpečný než Face ID, který využívá výrazně pokročilejší 3D rozpoznávání obličeje a má 1 až 1 000 000 šancí, že bude cizí člověkem podveden, podle Apple.

Zdroj: macrumors.com


Chcete podpořit autora článku nebo chod magazínu? Nově máte možnost libovolného a dobrovolného finančního příspěvku přes PayPal, Bitcoin a Litecoin.
Sdílejte
Předchozí článekTest odolnosti – iPhone X vs Samsung Galaxy S8
Další článekPropagujte svojí společnost na AppleNovinky.cz
blank
Firmě Apple se věnuji už od svého mládí a vždy jsem chtěl dělat něco více než jen drahé výrobky kupovat. Před nějakým časem jsem dostal nabídku dělat Redaktora na Applenovinky.cz, kde píšu dodnes. Máme skvělý kolektiv a pořádáme mnoho společenských akcí, které v pořádné redakci nesmí chybět! :) Narodil jsem se ve Znojmě, kde přebývám dodnes je mi 18 let a studuji gastronomii a jsem bývalý reprezentant a hráč 1 ligy kuželek