Sdílejte

Společnost Apple získala novou pozici v globálním trhu s nositelnou kapesní technologií díky silným dodávkám Apple Watch ve třetím čtvrtletí letošního roku, tvrdí nové výzkumné údaje společnosti Canalys. Podle údajů dodala společnost Apple v 3. čtvrtletí roku 2017 3,9 milionu kusů, oproti 2,8 milionu v předchozím roce.



Tyto číselné údaje daly technologickému gigantu 23 procent trhu a umístily se tak nad nepatrně před 21 procentami zaznamenaných pro společnost Xiaomi, která se poprvé v prvním čtvrtletí objevila na prvním místě. Canalys odhaduje, že nový model Apple Watch Series 3 LTE představoval pouze 800 000 zásilek kvůli omezeným zásobám.

Zdroj: macrumors.com

 

Sdílejte
Předchozí článekAdresa domu Steva Jobse
Další článekApple Watch Nike + Series 3 jsou nyní v prodeji!
blank
Firmě Apple se věnuji už od svého mládí a vždy jsem chtěl dělat něco více než jen drahé výrobky kupovat. Před nějakým časem jsem dostal nabídku dělat Redaktora na Applenovinky.cz, kde píšu dodnes. Máme skvělý kolektiv a pořádáme mnoho společenských akcí, které v pořádné redakci nesmí chybět! :) Narodil jsem se ve Znojmě, kde přebývám dodnes je mi 18 let a studuji gastronomii a jsem bývalý reprezentant a hráč 1 ligy kuželek