Opět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené. 

 

Orbit Path

Ovládejte svou sondu napříč mezihvězdným prostorem. Proveďte ji bezpečně mezi orbity planet, využívejte jejich gravitace a prozkoumávejte se svou sondou vzdálené kouty vesmíru. Jednoduché ovládání, ale nelehký úkol. Vyzkoušejte si uklidňující hru s minimalistickým designem, příjemnou podkresovou hudbou a vychutnejte si chvíle letní pohody a klidu.

Maestro

Fotky jsou skvělá věc, málokdy se k nim ale vrátíme, abychom si je prohlédli, nebo je někomu ukázali. Aplikace Maestro vám pomůže vytvořit z fotek taková videa, že se budete chtít chlubit i cizím lidem. Videokoláž se zvukovým doprovodem a poutavými přechody ozvláštní vaše fotografie a připraví je na sdílení kamkoliv. Ať už do rodinné knihovny nebo na sociální sítě.

Black SMS

Chraňte své SMS zprávy před tím, aby je spatřily jiné oči, než ty vaše. Ostatní uvidí jen černý boxík namísto zprávy, kterou vám někdo jiný poslal. Po přiložení vašeho prstu a rozpoznání Touch ID se zpráva ukáže. Musím říci, že funkce rozšiřování iMessages byl opravdu skvělý krok kupředu a nemohu si doplňkové aplikace vynachválit.

Quick Fit

Hoďte se do formy. Říká se, že letní těla jsou dělaná v zimě. Tak se do toho obujte s aplikací Quick Fit. Je prokázáno, že  sedmiminutová cvičení jsou skvělou cestu ke zlepšení fyzické kondice i vizuálně pevnějšímu tělu. Zkuste si naplánovat tréninky a držet se plánu. Nově i s cvičením „Quick Yoga“.

RainFace

Aplikace pro Apple Watch, která vám vždy řekne, zda doma nebo v práci zmoknete či nikoliv. RainFace přidá možnost vytvořit Watch face, který bude kontrolovat vámi nastaveno polohu domova a místa práce a bude vám hlásit, jestli byste si měli vzít deštník. Díky aplikaci RainFace budete moci tyto údaje kontrolovat jediným pohledem na hodinky.

zdroj: bgr.com, appadvice.com