Opět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené. 

 

 

Muskrat

Narazit na App Store na AR aplikaci již není žádná vyjímka. Je jich tu docela dost, nástroje, jako třeba metr, plánovače zařízení pokoje nebo nové hry. Muskrat je hrou, které se tak torchu podobá klasickému sneakovi z Nokie 3310, jenom je o hodně propracovanější a hraje se v AR. Tak zkuste, jak vypadá sneak nové doby.

Muskrat
Muskrat
Price: Free+
  • Muskrat Screenshot
  • Muskrat Screenshot
  • Muskrat Screenshot
  • Muskrat Screenshot

POLARIS

AR aplikace, které nám rozšiřují možnosti běžného života zaplavují App Store. Jednou z aplikací, která se neúprosně pouští do rozšiřování reality je POLARIS. Pokusí se vás naučit něco málo o místě, kdy žijem. O zemi. Tu přenese na kterékoliv místo a vy si s ní budete moci libovolně pohybovat v prostoru.

The app was not found in the store. :-(

Healthy CrockPot Recipes

S aplikací Healthy CrockPot Recipes bude korektní jídelníček o mnoho snazší. Spousty zdravých a delikátních receptů teď najdete na jednom místě. Snadno můžete recepty sledovat a najít k nim podobné, vytvořit si nákupní seznam nebo procházet recepty podle specifických kategorií. Vaření ještě nikdy nebylo tak snadné.

Black SMS

Chraňte své SMS zprávy před tím, aby je spatřily jiné oči, než ty vaše. Ostatní uvidí jen černý boxík namísto zprávy, kterou vám někdo jiný poslal. Po přiložení vašeho prstu a rozpoznání Touch ID se zpráva ukáže. Musím říci, že funkce rozšiřování iMessages byl opravdu skvělý krok kupředu a nemohu si doplňkové aplikace vynachválit.

The app was not found in the store. :-(

Selfism

Aplikace, která se vám snaží pomáhat vybudovat správné návyky. Poté, co zadáte cíl bude kontrolovat, zda jej každý den plníte, aby se z něj stal návyk, musíte ho splnit alespoň šestašedesátkrát ze sedmdesáti dní. V aplikaci uvidíte svůj postup a jak si vedete s aktuálním cílem. To vám pomůže udržet motivaci a dosáhnout svého cíle.

Selfism
Selfism
Price: Free+
  • Selfism Screenshot
  • Selfism Screenshot
  • Selfism Screenshot
  • Selfism Screenshot
  • Selfism Screenshot
zdroj:bgr.com