Sdílejte

Apple dnes udělal své WWDC 2018 video přepisy, To znamená, že zainteresovaní vývojáři nyní mohou rychle prohledávat obsah z WWDC relací, na rozdíl od nutnosti sledovat každé video zvlášť. Apple přepisy jsou propojeny přímo s každým videem, což znamená, že vývojáři mohou vyhledávat v přepisu a pak okamžitě přeskočit na tu část videa.Můžete také vidět alokace, kde je uvedeno klíčové slovo a sdílet odkazy s časovou značkou. Využijte přepisy, abyste rychle objevili a sdíleli informace prezentované ve videích WWDC18. Můžete vyhledávat podle klíčových slov, zobrazit všechny instance, ve kterých je ve videu uvedeno klíčové slovo, jít přímo na čas, který byl uveden, a dokonce sdílet odkaz na daný čas.

Můžete si prohlédnout všechny videoklipy z WWDC 2018 přímo zde na webových stránkách společnosti Apple, bez účtu vývojáře.

Zdroj: 9to5mac.com
Sdílejte
Předchozí článekNejlepší přenosné nabíječky pro vaše Apple Watch
Další článekGADGETCZ 1.díl – DJI OSMO – nejlepší gimbal?
blank
Firmě Apple se věnuji už od svého mládí a vždy jsem chtěl dělat něco více než jen drahé výrobky kupovat. Před nějakým časem jsem dostal nabídku dělat Redaktora na Applenovinky.cz, kde píšu dodnes. Máme skvělý kolektiv a pořádáme mnoho společenských akcí, které v pořádné redakci nesmí chybět! :) Narodil jsem se ve Znojmě, kde přebývám dodnes je mi 18 let a studuji gastronomii a jsem bývalý reprezentant a hráč 1 ligy kuželek