Sdílejte

Instagram spustil novou funkci pro příběhy s názvem Question Sticker. Tato interaktivní nová možnost byla navržena tak, aby uživatelům usnadnila komunikaci s přáteli a následovníky na platformě.Společnost Instagram zdůraznila, že nálepka s otázkou se rozšiřuje na stávající vylepšovací nálepku a posuvník emoji, aby se „přiblížil se všemi svými přáteli na Instagramu“.

Zde je návod, jak používat novou funkci, která je dnes k dispozici pro iOS i Android:

Přidejte štítek otázky k vašemu příběhu tím, že vyberete ze štítku po pořízení fotografie nebo videa. Zadejte výzvu a umístěte jej kamkoli a sdílejte ji s příběhem. Když přátelé vidí nálepku, mohou klepnout na odpověď – a mohou odpovědět tolikrát, kolik chtějí, přímo z nálepky.

Zdroj: 9to5mac.com
Sdílejte
Předchozí článekApp Store dnes slaví 10 let od svého vzniku
Další článekFirefox nabízí testování svých dvou aplikací Lockbox a Notes
blank
Firmě Apple se věnuji už od svého mládí a vždy jsem chtěl dělat něco více než jen drahé výrobky kupovat. Před nějakým časem jsem dostal nabídku dělat Redaktora na Applenovinky.cz, kde píšu dodnes. Máme skvělý kolektiv a pořádáme mnoho společenských akcí, které v pořádné redakci nesmí chybět! :) Narodil jsem se ve Znojmě, kde přebývám dodnes je mi 18 let a studuji gastronomii a jsem bývalý reprezentant a hráč 1 ligy kuželek