Prorazit na App Store není vůbec snadné. Her jsou zde statisíce, konkurence je veliká a spousta nápadů už je tak nějak vybraných. Vytvořit hru, která zabaví širokou veřejnost je náročné. S tím se ale velmi dobře popasovalo studio Bloop Games, které vytvořilo hru Fish & Trip.
O co vlastně jde a čím je hra tak jedinečná? Především svým vzhledem a celkovým dojmem ze hry. Ten má své zvláštní kouzlo, které se jiné hry marně snaží přinést. Roztomilost grafiky hry je tak velká, že máte chuť olíznout rybičky na displeji svého iPhonu. Vážně. Grafika je dokonalá, když se to spojí s perfektní podkresovou hudou, nebude vám chybět nic!
Vaším cílem ve hře je nekonečný lov skóre. Hrajete za malou rybičku, která pluje oceánem a snaží se vyporádat s jeho nástrahami. Největší přítěží jsou vám žraloci a další velké ryby, které si na vás chtějí smlsnout. Prstem na displeji udáváte směr, tvoříte si malou rybí kolonii, ke které se připojují další malé čudly. Chycením potravy se zvětšíte a nemusíte se pak tolik bát velkých ryb.
Rybičky ale neustále zrychlují a tak se vaše plavba brzy stane splašenou honičkou. Hra je velmi zábavná a už jenom kvuli té grafice stojí za vyzkoušení.