Dejte dětem zajímavé hračky, nebo si hrajte sami! PowerUP 3.0 a Neobear AR Globe jsou perfektním a poměrně levným způsobem, jak si užít moderní technologie.Pořad LifeHacker se zabývá produkty, tipy a aplikacemi, které vám dokáží zjednodušit život a ušetřit drahocenný čas. Vychází ze zkušeností redaktorů magazínu a můžete jej sledovat každé pondělí živě od 19.00 na naší Facebook stránce. Záznam v plné kvalitě je možné shlédnout na YouTube kanálu.

Co uvidíte ve třiatřicátém díle pořadu LifeHacker:

  • Jak můžete létat s chytrou vlaštovkou PowerUP 3.0
  • Co dokáže zobrazit globus Neobear AR Globe s rozšířenou realitou
  • Pro koho jsou produkty určené
  • Kde se dají koupit

Jaké produkty uvidíte ve videu:

PowerUp 3.0 Chytrá Papírová Vlaštovka – PowerUp 3.0 nabízí skvělou alternativu k velkým, těžkým a neskladným RC modelům helikoptér a letadel. Samotný chytrý model je drobný a snadno přenosný, přestože kromě motoru obsahuje i akumulátor. Kryt chytrého modelu je vyroben z uhlíkových vláken, je tedy dost odolný a není třeba se obávat prvotních pilotních neúspěchů. Na vlaštovku se modul nasazuje pomocí svorek. Modul je hřídelí spojen s vrtulí a kormidlem, které letoun pohání a řídí.

NEOBEAR AR Globe – Neobear AR Globe podporující AR (Rozšířenou realitu) je zcela nový způsob jak objevit nebo se naučit něco nového. Poutavý způsob jak pomocí svého chytrého zařízení poznat rozmanité informace o zemích jejich historii, kultůře, podnebí nebo živočichy.

Náš pořad Lifehacker potrvá 10 až 15 minut, začíná už dnes přesně v 19.00 a sledovat jej můžete zde ve vloženém videu. K dispozici je také chat. Po deseti minutách budete mít přibližně 5 minut na položení dotazů, který můžeme hned v živém vysílání probrat. Po 15 minutách vysílání pořad ukončíme a bude k dispozici jako záznam na YouTube kanálu a v iTunes podcastech. Nově vysíláme i na Twitteru účtu a Facebook stránce.