Apple dnes odpoledne sdílel nejlepší fotografie, které shlédl na stránkách Instagram a Twitter od zákazníků, kteří si koupili jeden z nových zařízení iPhone Xs nebo iPhone Xs Max.Fotografie byly shromážděny od uživatelů Instagramu a Twitteru, kteří fotografie označili hashtagem „#ShotoniPhone“. Fotky byly pořízeny pomocí režimu Portrét, HDR, pokročilejší bokeh, úpravy hloubky a dalších funkcí představených v iPhone Xs a Xs Max.

Nové iPhony nabízejí stejný 12-megapixelový fotoaparát s dvojitým objektivem a širokoúhlý kamerový systém jako zařízení iPhone X, ale různá vylepšení přináší snímky, které jsou lepší než kdykoli předtím.

Zařízení jsou vybaveny vylepšeným širokoúhlým obrazovým snímačem, který je o 32 procent větší než snímač v zařízení iPhone X a dvakrát tak rychlejší, aby byla zajištěna lepší věrnost obrazu, větší přesnost barev a lepší výkon v podmínkách slabého osvětlení.

Nový procesor a druhá generace Neural Engine umožňují zpracovávat fotografie novým způsobem pomocí funkce Smart HDR pro lepší dynamický rozsah. Nový hardware také nabízí úpravu hloubky a lepší bokeh, když používáte režim Portrét pro rozmazání pozadí.

View this post on Instagram

It’s not often I venture to the other side of the river but an after work trip to Eastlands was required. As I was heading over the Tasman Bridge I thought this might be an alright pic so I stop under the bridge went for a walk. Got back in the car and drove home and I never ended up going to Eastlands. Probably for the best really. . . . #tasmaniagram #tassiepics #tasmania #tasmanbridge #hobartandbeyond #instatassie #spring #monday #reflections #discovertasmania #exploretasmania #abcmyphoto #derwentriver #mtwellington #kunanyi #australia #australialovesyou #ig_captures #australiagram #aussiepics #wow_australia2018 #earthpix #global_hotshotz #iphonexs #mobilephotography #instameets_tasmania

A post shared by Katy Morgan (@katypotaty77) on

Všechny fotografie můžete vidět na the Apple Newsroom.

Zdroj: macrumors.com