Opět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené.OrasisHD
OrasisHD je aplikace s 1 HDR snímkem. Vyžaduje jeden obrázek a automaticky ho převede na dobře exponovanou, přirozeně vypadající fotografii, která simuluje způsob, jakým vaše oči vnímaly krajinu v okamžiku, kdy byla pořízena fotografie. Na základě desetiletí akademického výzkumu využívá OrasisHD vlastní algoritmus zpracování obrazu: zlepšují se tmavé a jasné obrazové oblasti a odhalují informace, které nebyly dříve vidět.

‎OrasisHD
‎OrasisHD
Developer: Orasis Imaging
Price: 49,00 Kč
  • ‎OrasisHD Screenshot
  • ‎OrasisHD Screenshot
  • ‎OrasisHD Screenshot
  • ‎OrasisHD Screenshot
  • ‎OrasisHD Screenshot

 

Wonder 7 Minute Workout App
Wonder 7 Minute Workou je výzkumný cvičný program, který se stal globálním fenoménem. Spalte tuky a urychlete své výsledky každodenními výzvami domácího cvičení, kterým procvičíte celé tělo, kardio, horní část těla, dolní část těla a další. 12 vybraných cviků, které trvají 30 sekund, s krátkým 10 sekundovým odpočinkem. Tento vysoce intenzivní trénink s malým odpočinkem má za následek vyšší denní metabolismus. Všechny cviky jsou s videem, zvukem a textem.

 

NOTE’d
Vyberte si jeden z 35 fantastických stylů deníků a poté přidejte textové poznámky, zvukové poznámky, údaje o poloze a obrázky. Deníky mohou být později přejmenovány, přístupové kódy uzamčeny, uspořádány a zálohovány a obnovovány přes Dropbox. Aplikace také obsahuje možnost bookmarkování poznámek, prohlížení všech poznámek ze všech vašich deníků najednou a sdílení poznámek přes Twitter, SMS nebo e-mail.

‎NOTE'd
‎NOTE'd
Developer: Suxxexx
Price: 49,00 Kč

 

Fleets of Heroes
Fleets of Heroes poskytuje futuristický záběr na dobře zavedený žánr. Vytvářejte struktury, abyste vyčerpali zdroje, obranné systémy a jednotky bitvy. Strategicky umístěte věžičky a pasti kolem vašich hranic, abyste své nepřátele v zátoce udrželi, dokud se k nim nepokusíte probojovat. S položkami a zdroji lze obchodovat s partnery po celém světě, aby se zvýšila vaše šance na přežití. Hra obsahuje také systém PvP s vysokými sázkami, kde můžete vyhrát nebo propadat své těžce vydělané prostředky.

‎Fleets of Heroes
‎Fleets of Heroes
Developer: Inner Hero LLC
Price: Free+

 

Brutal Brutalness
Brutal Brutalness je plošinovka, kde máte za úkol ve světě čistého chaosu zotavit chybějící členy skupiny heavy metal. Tlačítka na obrazovce umožňují spouštění, skákání, lezení po stěnách, manipulaci s objekty a zničení všech lidí a všeho, co je v cestě.

‎Brutal Brutalness
‎Brutal Brutalness
Developer: SinSquid
Price: 25,00 Kč

Zdroj: appadvice.com