Opět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené.Convertible: Unit Converter
Convertible je převodník jednotek délky, hmotnosti, plochy, 161 měn včetně Bitcoinu, Energie, Teplota, Tlak a další řadu nestandardních jednotek.

The app was not found in the store. :-(

 

Tadaa SLR
Tadaa SLR provádí několik výkonných funkcí pro úpravu fotografií. Na fotografii označíte místo na kterém potřebujete změnit stupeň clony, zvýraznění a lesk a rozsah efektu rozostření je možné upravit pomocí posuvníků. K dispozici jsou také kruhové, lineární a úplné rozostření.

The app was not found in the store. :-(

 

Metadata
Metadata poskytuje fotografům snadnou cestu k extrahování metadat z fotografií. Můžete si vybrat libovolnou fotografii z fotoaparátu nebo iCloud Drive. Informace o rozměrech fotografie, rozměru, velikosti, umístění, čase, nadmořské výšce, informací o zařízení a dokonce i počasí budou přehledně zobrazeny na více kartách. Všechny tyto informace lze sdílet pouze klepnutím.

The app was not found in the store. :-(

 

Your GPS Location Finder Pro
Nemůžete si vzpomenout, kde jste zaparkovali auto? Tato aplikace vám s tím pomůže. Aplikace je praktická pro cestující, kteří opouštějí své automobily zaparkované na letištích ve městě, které neznáte, nebo pro řidiče, kteří opouštějí své vozy na víceúrovňových parkovištích. Díky této aplikaci už nebudete ztrácet čas s hledáním vašeho auta.

The app was not found in the store. :-(

 

Crop Video
Crop Video je jednoduchá aplikace pro oříznutí videa, která vám umožní pohodlně a v několika sekundách oříznout videa. Nabízí jedinečnou funkci „Crop“ pro oříznutí vašich videí a výběr nejkrásnějších a nejdůležitějších částí a odřezání těch nežádoucí částí.

The app was not found in the store. :-(

Zdroj: appadvice.com