První beta verze iOS 12.3 a tvOS 12.3 obsahují novou aplikaci TV. Je to aktualizovaná verze původní aplikace TV, která obsahuje filmy, živé sportovní přenosy, novinky a další pořady, vše na jednom snadno přístupném místě.V aplikaci můžete stále najít funkci, která umožňuje pokračovat ve sledování toho, na co jste se nedodívali. Můžete také najít novou kartu Pro Vás, která nabízí doporučené televizní pořady a filmy na základě toho, co sledujete.

Toto doporučení vám nabídne obsah z více než 150 streamingových služeb, jako je Hulu, Amazon Prime, DirecTV Now, PlayStation Vue a další.

Aplikace TV také nabízí novou službu nazvanou Apple TV Channels, která nabízí obsah různých služeb bez nutnosti otevírat další aplikaci. Najdete zde například obsah z CBS All Access, Starz, Showtime, HBO, Nickelodeon, Mubi, The History Channel Vault a Comedy Central Now. V budoucnu bude tato aplikace obsahovat také službu Apple TV+, která bude obsahovat všechny původní televizní pořady a filmy od společnosti Apple.