Jste správná iOvce a vždy jste se chtěli podívat do Applu v Kalifornii? Navštívit San Francisko a Cupertino, místa spjatá s historií Applu a osobností Steva Jobse? S námi se vám může tento sen splnit! Předplaťte si na rok iPure v do konce srpna a my vás automaticky zařadíme do soutěže Cesta snů do Applu!Na začátku ledna se chystá naše redakce na veletrh CES 2020, odkud pro vás budeme dělat reportáže. Když už cestujeme na západní pobřeží USA, rozhodli jsme se kromě Las Vegas navštívit i Apple v Cupertinu, San Francisko a také Los Angeles. A to nejlepší? Můžete jet s námi a my to zaplatíme za vás. Navštívíme Apple garáž, původní centrálu Applu na 1 Infinity Loop i nový Apple Park. Potkáme zajímavé osobnosti ze Silicon Valley a budeme na největším veletrhu spotřební elektroniky na světě. Vyhrajte cestu snů do Applu! Po loňském úspěchu soutěže pro vás máme druhý, vylepšený ročník!

Soutěž o cestu do Applu a na veletrh CES 2020

Pokud si v období od 15. června do 31. srpna 2019 objednáte a zaplatíte předplatnéiPure BASIC, STANDARD či iPure FULL na rok, automaticky vás zařadíme do slosování o cestu s naší redakcí do Applu a na veletrh CES 2020! Pokud již máte iPure předplacený, nevadí. Stačí si v uvedené době prodloužit své stávající předplatné o další rok a jste v soutěži také!

Navíc jsme pro vás letos soutěž vylepšili. Každý týden v pátek večer vylosujeme jednoho předplatitele bez ohledu na to, jaké má předplatné, a získá jednu z připravených drobných cen! Zároveň s vylosováním výherce odtajníme výhru pro další týden 👍 Čím dřív si iPure předplatíte, tím většího množství slosování se zúčastníte!

Slosování 21. 6. 2019 : vítěz získá životopis Jony Iva (Veronika Dospělová)
Slosování 28. 6. 2019: roční předplatné FULL (Jan Mrzena)
Slosování 6. 7. 2019: originál Apple tričko „Homepod“ (Martin Havlíček)
Slosování 12. 7. 2019: letní Apple workshop dle vlastního výběru 

Cesta snů do Applu! O co soutěžíme?

Cesta začne 3. ledna 2020 odletem z pražského letiště do San Franciska. Čeká nás den v San Francisku, den v Cupertinu s návštěvou 1 Infinity Loop a Apple Parku, 3 dny na veleterhu CES 2020 a den v Los Angeles. Návrat do ČR bude 12. ledna 2020.

Výherce od nás získá:

  • životní cestu snů do Kalifornie
  • letenku včetně všech poplatků PRG-SFO a LAX-PRG
  • ubytování na dvoulůžkovém pokoji
  • dopravu osobním autem s členy redakce iPure po celou dobu cesty
  • návštěva centrály Applu v Cupertinu
  • novinářský vstup na veletrh CES 2020 v Las Vegas
  • prohlídka San Franciska a Los Angeles

Cestovat budete se členy redakce, kromě jiného s Honzou Březinou, který je zkušeným průvodcem. Postaráme se o vás. Jediné náklady, které si budete muset uhradit sami je stravování.

Vyhrát cestu do Applu