Opět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené.Cleaner Pro
Cleaner Pro je nejlepší bezplatný odstraňovač duplicitních kontaktů s jehož pomocí sloučíte duplicitní kontakty a vyčistíte si tak telefonní seznam. Snadno najděte a odeberte duplicitní kontakty. Zálohujte kontakty jediným kliknutím.
[appbox appstore id519077149]

 

InFocus Pro – All-in-One Organizer
Skvělý nástroj pro snadnou organizaci. InFocus Pro přichází s nezbytnými nástroji pro udržení pořádku, takže můžete dělat věci rychleji a mít více volného času na to, co máte rádi. InFocus Pro obsahuje Kalendář, kontrolní seznam, úkoly, projekty a poznámky, vše v jednom. Aplikace je skvělá pro práci, školu, nakupování, organizování akcí, plánování dovolené a organizování každodenního života. Vysoce flexibilní, takže si můžete vybrat způsob, jakým se chcete uspořádat, od jednoduchého kontrolního seznamu po složitější projekt s úkoly a poznámkami. S InFocus budete mít vše pod kontrolu.
[appbox appstore id545904979]

 

CMV Pro: Frame-Frame Video Analysis – CoachMyVideo
CMV Video Analysis Pro umožňuje kdykoli a kdekoli analýzu videa s funkcemi, které se snadno naučí a snadno se používají. Verze CoachMyVideo Pro přehrává formáty Ultra-Zoom +, Slo-mo 60/120/240 FPS * vysokorychlostní záznam videa a přehrávání po jednotlivých snímcích, které můžete sdílet ve vysokém rozlišení na AirPlay HDTV. Tato aplikace je pro ty, kdo požaduje profesionální nástroje pro analýzu videa na profesionální úrovni.
[appbox appstore id737665687]

 

iPixelCamera Free – Powerful Camera with Fisheye Lens, Old Films and Color Flashlights
Tato aplikace je výkonný fotoaparát, který z vašeho iPhonu nebo iPodu udělá speciální fotoaparát s rybím okem a křišťálovým rybím okem s 6 objektivy, 5 křišťálovými scénami, 7 barevnými Ringflash a 22 filmovými efekty. Podívejte se na svět i jiným pohledem.
[appbox appstore id586041479]

 

My Graphing Calculator Lite
My Graphing Calculator Lite je výkonná a snadno použitelná vědecká kalkulačka, kdy veškeré výpočty jsou uloženy v historii. Současně lze současně  graficky znázornit až čtyři funkce. Podporovány jsou tyto vestavěné funkce: abs, acosh, acot, acoth, acsc, acsch, asec, asech, asin, asinh, atan, atanh, cos, cosh, cot, coth, csc, csch, exp, ln, log, log2, logbase, sec, sech, hřích, sinh, sqrt, tan, tanh. Hodnoty funkcí můžete zobrazit v tabulce.
[appbox appstore id603262142]

Zdroj: appadvice.com