aplikace dne ke stažení zdarma iconOpět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené.FilzApp

Velmi povedená aplikace, díky které si své iOS zařízení, respektive soubory v něm pěkně uspořádáte. Snadno tak poté můžete prohlížet obrázky, audio, videa, dokumenty PDF dokumenty Word atd.

The app was not found in the store. :-(

Notes.xls

Notes.xls je malý, uživatelsky přívětivý tabulkový procesor, kerrý využijete právě tehdy, pokud nechcete provádět zbytečné složité operace v Excelu od Microsoftu. Je ideální, například pro vytváření rozpočtů.

The app was not found in the store. :-(

Data Manager Pro

Velmi šikovná aplikace, která měří vaši spotřebu dat v reálném čase. Tato aplikace vám tak umožní mít pod kontrolou své využití dat a tím tak zabrání zbytečnému vyššímu vyúčtování od poskytovatele.

The app was not found in the store. :-(

Red Dot Camera

Hledáte aplikaci pro iPhone, která vám nabídne opravdu profesionální pohled, jako byste v ruce drželi zrcadlovku? Právě jste ji našli. Red Dot Camera umožňuje nastavit hned několik věcí, mezi které patří i ohnisko nebo ISO.

The app was not found in the store. :-(

Zdroj: bgr.com