Sdílejte

aplikace dne ke stažení zdarma iconOpět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené.

 

Windy

Proměňte svůj iPhone v dechový nástroj. Držte prsty na displeji tóny, které chcete hrát a něžně foukejte do mikrofonu iPhonu. Ten bude vydávat tóny, které držíte a budete na něm moci zahrát jednoduché skladby. Není přeci nic romantičtějšího, než hra na iPhone při romantické večeři.

Windy
Windy
Developer: Kindred, Inc.
Price: 89,00 Kč
  • Windy Screenshot
  • Windy Screenshot
  • Windy Screenshot
  • Windy Screenshot
  • Windy Screenshot
  • Windy Screenshot
  • Windy Screenshot
  • Windy Screenshot
  • Windy Screenshot

PureBlock

Konec otravných reklam v prohlížeči. Konzumujte obsah internetových stránek rychleji, bez reklam, šetřete přenesená data i baterii. Už žádné další vyskakovací okna a do očí bijící bannery. Nastavte si, co má aplikace blokovat a vychutnejte si ničím nerušený obsah webových stránek s aplikací PureBlock.

PDF Markup Ultimate

Vytvářejte, čtěte nebo upravujte dokumenty PDF přímo ve vašem iPhonu či iPadu. PDF Pro vám umožní zvýrazňovat určité části textů PDF, vkládat text, poznámky, obrázky, vodoznaky a podpisy. V této aplikaci navíc můžete převést do formátu PDF téměř každý dokument, který na iZařízení otevřete. Nezůstanete tedy omezeni jen na služby Pages, ale můžete importovat dokument třeba z DropBoxu.

PictaSave

Pokud na sociální sítě sdílíte kvanta fotek, může se stát, že internetu zůstanou fotografie déle, než ve vašem zařízení. Až při zpětném procházení fotek třeba na Instagramu si vzpomenete na fotografii a zjistíte, že už ji v telefonu nemáte. Pak přijde na řadu PictaSave. Aplikace, která vám umožní uložit si fotografii přímo ze sociální sítě.

Audio spectrum analyzer

Ať je to z důvodu, že se o své uši bojíte a chcete si je chránit před hlučným prostředím, nebo je to jen ze zvědavosti. Audio spectrum analyzer v kapse se vám může kdykoliv hodit. Tento měřič hlasitosti zvuků kolem vás je velmi jednoduchou aplikací s nenáročným používáním a krásně čistým vzhledem doplněným o grafické vyobrazení okolních zvuků.

zdroj: apppicker.com, appadvice.com, bgr.com