Doplňky jsou nedílnou součástí produktů Apple. Podíváme se spolu do historie a připomeneme si nejzajímavější z nich.Adaptér Lightning to Micro USB

Adaptér Lightning to Miro USB byl na trh zaveden v roce 2012. Apple šel vstříc Evropské unii, podle které měl mít každý smartphone mikro USB připojení.

Dálkový ovladač

Původní Apple ovladač byl vytvořen v říjnu roku 2005 s iMacem G5. Sloužit měl k ovládání domácího kina pro Mac OS X. Později se Apple ovladač stal neoddělitelnou součástí Apple TV.

iPhone TTY Adapter

Apple vždy kladl důraz na přístupnost svých produktů. TTY adaptér pro iPhone byl určený pro osoby se špatným sluchem. Osoby s postiženým sluchem tak mohly díky TTY stroji komunikovat pomocí textu.

Duhové řemínky pro Apple Watch a iPod

V roce 2016 Apple vydal edici duhových řemínků k Apple Watch a IPodům k příležitosti sanfranciské LGBT Pride Parad. Občas byly vydány limitované edice k příležitosti olympijských her nebo fitness edice.

Zajímavých doplňků, a to i těch, které se už ani neprodávají je ale mnohem více. Například iPad Camera Connection Kit, Kamera iSight s příslušenstvím nebo Nabíječka baterií.

Zdroj: 9to5mac.com