Vlastníte Apple Watch nebo vás jen zajímá, jaké řemínky a příslušenství k nim jde pořídit? V takovém případě by vás mohla zaujmout komunitní burza příslušenství pro Apple Watch, která proběhne 18. 9. 2018 od 18:00 v Animika HUBu v Praze.Pro koho je určena?
Burza nabídne unikátní možnost prodat či koupit nejrůznější drobné příslušenství pro Apple Watch, zejména řemínky od desítek výrobců. Jedná se o čistě komunitní, nekomerční akci, jejímž cílem je poskytnout příležitost Apple fandům se setkat a objevit nové příslušenství, případně poslat dál to nepotřebné. Zároveň je akce, pořádaná v rámci pravidelných Apple Watch mettupů, dobrou příležitostí vyptat se majitelů na jejich osobní zkušenosti a načerpat nové vědomosti.

Kdy, kde a za kolik?
Burza proběhne 18. 9. 2018 od 18 do 20 hodin v karlínském Animika HUBu (http://animikahub.cz). Vstup je bezplatný a jedinou podmínkou je včasná registrace v rámci skupiny z kapacitních důvodů. Detaily a přihlášku najdete na https://www.meetup.com/Prague-Apple-Watch-meet-up/events/254033064/