Společnosti Verizon a Apple minulý týden oznámily spolupráci, díky které získáte šest měsíců Apple Music zdarma. Od dnešního dne se stávající i noví zákazníci společnosti Verizon mohou přihlásit k bezplatnému odběru Apple Music.Zákazníci společnosti Verizon, kteří mají neomezený plán, mohou navštívit Apple Music na webových stránkách společnosti Verizon, aby zahájili proces registrace. Přihlašování pomocí účtu odběratele Verizon je vyžadováno a zákazníci obdrží textovou zprávu s odkazem, který je třeba otevřít v mobilním zařízení. U uživatelů iPhone a Android, kteří již mají nainstalovanou aplikaci stačí otevřít možnosti odběru. Pokud aplikace ještě není nainstalována, otevřete App Store nebo Google Play a stáhněte aplikaci. Apple Music je k dispozici všem předplatitelům Verizon Unlimited, včetně Verizon Plan Unlimited, Go Unlimited, Beyond Unlimited a Above Unlimited.

Zákazníci, kteří se přihlásí ke službě Apple Music, mohou aktivovat bezplatnou zkušební nabídku, ale budou vyzváni k zrušení stávajících odběrů Apple Music, aby nedošlo k dvojímu vyúčtování.

Uživatelé s téměř každým předplaceným plánem společnosti Verizon se mohou přihlásit k bezplatné zkušební verzi Apple Music, kromě rodinného. Zákazníci se stávajícím rodinným plánem Apple Music ho budou muset zrušit, přičemž každá osoba v rodině se přihlásí zdarma ke zkušební verzi zvlášť. Totéž platí pro studentské plány.

Zákazníci, kteří se přihlásili k bezplatnému zkušebnímu plánu a kteří nechtějí zaplatit za předplatné, mohou účet kdykoli zrušit, a to i po registraci.

Zdroj: macrumors.com