Milióny uživatelů využívají Instagram příběhy k vytvoření značkových, krásných a poutavých příspěvků. Instagram Stories začíná novou revoluci v kreativitě, kde musíte vyniknout. Naštěstí nepotřebujete grafický design, abyste vytvořili úžasné příspěvky Instagram Stories. Není třeba používat Photoshop nebo Illustrator. Na vašem iPhonu najdete tisíce skvělých šablon, které můžete upravovat a remixovat, abyste vytvořili něco, co je opravdu jedinečné.Zde jsou některé z nejlepších aplikací, které váš Instagram stories posune na zcela novou úroveň.

Unfold — Create Stories
S aplikaci Unford své Instagram stories můžete zkrášlit elegantními šablonami a písmem s podporou fotografií a videa. Umožňuje bezproblémové sdílení videa ve vysokém rozlišení s ostatními platformami. Nejlepší na této aplikaci je, že vás nikdy nevyzývá k zadání účtu. Stačí si ho stáhnout a začít upravovat své Instagram stories. Unfold je všestranná aplikace, která poskytuje všechny funkce od návrhu, úpravy, vytváření koláže, přidávání vlastních písem, okrajů a textů ke sdílení s přáteli prostřednictvím jiných aplikací.
[appbox appstore id1247275033]

 

Canva: Logo & invitation maker
Canva je uživatelsky přívětivá a velmi zábavná aplikace pro návrh vašich Instagram stories a dát mu atraktivní vzhled. Můžete vytvářet úžasné grafické návrhy bez nutnosti umět zacházet s grafikou. Aplikace obsahuje více než 60000 šablon s řadou návrhů, písem, funkcí pro úpravu fotografií a více než 1 milionu fotografií, které si můžete vybrat z knihovny. Pokud máte Canva, tak prakticky nepotřebujete žádnou jinou aplikaci, neboť poskytuje všechny funkce, které jsou pro vás důležité, abyste si usnadnili práci, a aby vaše příběhy vypadaly velkolepě.
[appbox appstore id897446215]

 

InShot – Video Editor
S aplikací InShot můžete dělat úpravu videa snadnějším a bezproblémovým způsobem. Nastavením videa podle poměru stran pro Instagram může být skutečně těžký úkol. Aplikace InShot nastaví vlastní poměr stran, takže s tím nebudete mít žádnou práci. Videa můžete zkrátit nebo můžete sloučit více videí do jednoho a upravovat je, aniž byste snížili kvalitu videa. K videu můžete přidat pozadí, text, samolepky, hudbu a přidat speciální efekty, díky nimž vaše video bude vypadat úžasně.
[appbox appstore id997362197]

 

A Design Kit
Tato aplikace je speciálně navržena pro uživatele iPhonů. Tato aplikace vám umožňuje vytvářet úžasná videa pro Instagram stories. Jedná se o jednoduchou aplikaci, která se snadno používá. Obsahuje více než 30 moderních vzorů písem a realistických štětců, kterými můžete kreslit textury a barvy. Dále obsahuje více než 120 návrhů ze kterých si můžete vybírat a řadu efektů.
[appbox appstore id1292829069]

 

Adobe Spark Post
Tato aplikace je proslulá svým profesionálním editačním softwarem, díky kterému se snadno používá. Aplikace Spark Post obsahuje profesionální šablony, různé návrhy, písma, pozadí, editační nástroje, designové filtry atd.
[appbox appstore id1051937863]

 

Storeo for Instagram Stories
Storeo je skvělá a trendová aplikace pro iOS. Tato aplikace je velmi užitečná pro ty, kteří chtějí nahrát delší video v jednom záběru bez zastavení. Tato aplikace nahraje video do 15 sekundových pasáží a diváci si jej mohou zobrazit jako jedno video bez přestávek. Aplikace umožňuje také sdílení videa na Facebooku.
[appbox appstore id1207906248]

 

CutStory for Instagram Stories
CutStory umožňuje snadné nahrávání dlouhých videí. Můžete si zvolit libovolné video z vaší galerie a také přidat několik videí pořízených za posledních 24 hodin a CutStory vám pomůže jej okamžitě nahrát na váš Instagram Story. Nahrává všechna videa v chronologickém pořadí, takže v době nahrávání není žádný problém. Obsahuje také funkce přidávání hudby, pozadí, samolepek a textů na vaše video. Podporuje všechny formáty videa a videa jsou exportovány bez komprese, takže nesníží kvalitu videa.
[appbox appstore id917630934]

 

Hype-Type: Moving Text Photo-s
Přemýšlíte o tom jak udělat vaše Instagramové příběhy více okouzlující? Tady je aplikace HyperType. Vaše videa mohou nyní vypadat atraktivněji pomocí fiktivních skriptů a písem. Hypertyp nabízí celou řadu speciálních efektů a typografických zesilovačů, které jsou velmi snadno použitelné a vaše videa vypadají lépe. Má řadu animovaných písem a textů, stejně jako editační nástroje, díky nimž vaše videa za pomocíí filtrů budou vypadat lépe. Můžete také přidat hudbu a přizpůsobit načasování videa všem v jediné aplikaci.
[appbox appstore id1152687277]

 

8mm Vintage Camera
Aplikace 8mm je jedna z populárních aplikací používaných pro vytváření Instagramových příběhů. Tato aplikace je oblíbená proto, že videa mají zastaralý vzhled jako by byla natočena starou 8mm kamerou. Pocit retro filmů je naprosto dokonalý. Aplikace obsahuje různé retro efekty jako je prach a škrábance, blikání, úniky světla, turbulence rámu a mírné světelné efekty.
[appbox appstore id406541444]

 

Magisto Video Editor & Maker
Pokud nemáte mnoho času na na editaci příběhů přes 2 nebo 3 různé aplikace, pak je Magisto to nejlepší pro vás, protože obsahuje všechny funkce, které jsou nutné pro vaše video. Magisto má jednoduché rozhraní a mnoho funkcí. Pokud máte pouze fotky, tak za pomocí aplikace můžete vytvořit video koláž. Vaše videa můžete okamžitě sdílet i na jiných sociálních sítích.
[appbox appstore id486781045]

 

Over Edit & Add Text to Photos
Vytvořte svou značku a bez námahy. Díky překrásným, ručně upraveným a snadno editovatelným šablonám fotografií a videí vám aplikace pomůže vytvářet působivý obsah. Můžete přidat textové a grafické vylepšení k vašim fotkám a videím.
[appbox appstore id535811906]

Zdroj: iphonehacks.com