Opět vám přinášíme hned několik aplikací, které jsou po omezenou dobu ke stažení zdarma na App Store. Pokud se vám tedy nějaká líbí a chcete pomocí ní obohatit váš iPhone, iPad či jiné zařízení, rozhodně byste neměli váhat, protože již zítra můžou být všechny aplikace znovu placené. 

 

 

SelfieX

Přední fotoaparát na iPhonu nedosahuje takové kvality jako zadní. Pokud chcete pořídit opravdu kvalitní selfie ve vysoké kvalitě, můžete to nyní zkusit s aplikací SelfieX. Ta vás bude pomocí hlasových instrukcí navádět tak, abyste namířili svůj obličej do záběru a když ho dostanete do vymezené plochy, automaticky pořídí selfíčko.

InstaWeb

Safari jde poměrně dobře rozšiřovat. Pomocí doinstalovávání aplikací můžete přidávat více, či méně užitečné doplňky. Tak třeba aplikace InstaWeb je praktické rozšíření, fungující jako čtečka, která dokáže ukládat webové stránky do offline režimu ve formátu PDF. Ty se dají snadno sdílet a díky rozšířenosti tohoto formátu budou stránky čitelné napříč mobilními platformami.

Quick Reminder

Aplikace Quick Reminder vám umožní rychle si nastavit připomínku. A když říkáme rychle, opravdu to tak myslíme. Quick Reminder je zřejmě nejrychlejší cestou. Swipněte po displeji pro vytvoření nové, nastavte čas pomocí numerické klávesnice a napište název. Během pár sekund hotovo.

Life Hacks

Člověk je od přírody lenivý. Asi se jen těžko budete nutit k něčemu, co vám přijde zbytečné, zdlouhavé, otravné nebo jinak iritující. Proč si ale věci nezlehčit pomocí vychytávek, které za vás vymyslel už někdo jiný? Vyberte si z kategorii, kterou byste si rádi usnadnili a najděte si vychytávky právě pro vás. Aplikace Life Hacks jich má v rukávu hromadu.

Life Hacks - Tips & Tricks
Life Hacks - Tips & Tricks
Developer: Buqsr Apps
Price: 49,00 Kč+
  • Life Hacks - Tips & Tricks Screenshot
  • Life Hacks - Tips & Tricks Screenshot
  • Life Hacks - Tips & Tricks Screenshot
  • Life Hacks - Tips & Tricks Screenshot
  • Life Hacks - Tips & Tricks Screenshot

AMPLIFY MUSIC

Umí váš hudební přehrávač spustit video z YouTube, přehrát seznam videí a nechat je běžet na pozadí, když hrajete hru nebo brouzdáte internetem? AMPLIFY MUSIC to totiž umí. A to je snad dost dobrý důvod si aplikaci zdarma stáhnout, ne?

zdroj: bgr.com, apppicker.com, appadvice.com