Sdílejte

V průběhu tohoto týdne jsme vás informovali o zajímavé funkci, kterou do své aplikace implementoval YouTube. Jednalo se o upozornění po určité době sledování videí na YouTube, abyste věděli, kolik na síti trávíte času. Vtipně – Facebook potvrdil, že pracuje na funkci pro svou aplikaci Instagram, která vám ukáže, kolik času trávíte na této sociální síti.Samotný CEO Instagramu – Kevin Systrom – se k situaci vyjádřil na svém Twitteru a informace v podstatě jen potvrdil.

Je to pravda. Pracujeme na nástrojích, které pomůžou komunitě lépe kontrolovat čas, který tráví na Instagramu – veškerý strávený čas by totiž měl být záměrný a smysluplný. Rozumíme tomu, jak je čas strávený v online světe důležitý a je to zodpovědnost všech společností, aby byl jen správný. My chceme být částí řešení. Zodpovědnost beru vážně.

Dostali jsme se také k náhledu na to, jak bude nová aplikace vypadat. Kromě možnosti pro sledování stráveného času najdeme také nový postranní pane, do kterého přibude možnost Discover People a taktéž se sem přesunou uožené příspěvky a archív.

Zdroj: idownloadblog.com